ΑΝΘΡΩΠΟΙ
Ομάδα Συνεργατών
![Από αριστερά ένα παιδί, στη μέση μία εκπαιδεύτρια και στα δεξιά ένα παιδί σε αμαξίδιο αγγίζουν και οι 3 μία χρυσή ιριδίζουσα μπάλα που είναι ακουμπισμένη σε ένα τραπεζάκι αντανακλά το](https://syzoi.gr/wp-content/uploads/2022/05/φωτο-5-e1664882371588.png)
Η υλοποίηση του έργου της «Συζωής» στηρίζεται στην ομάδα των έμπειρων συνεργατών της, η οποία απαρτίζεται από:
Παιδοψυχίατρο – Επιστημονικό Διευθυντή, Διευθύντρια, Υπεύθυνη Πρώιμης Παρέμβασης – Συντονίστρια εκπαιδευτικού και θεραπευτικού έργου, Ψυχολόγο, Κοινωνική Λειτουργό, Ειδική Παιδαγωγό – Εκπαιδεύτρια Πρώιμης Παρέμβασης, Υπεύθυνο εργοθεραπευτικών προγραμμάτων, Εργοθεραπεύτρια, Φυσιοθεραπευτή, Λογοθεραπεύτρια, Μουσικοθεραπευτή, Βοηθητικό Προσωπικό, Οδηγούς, Γραμματεία, Υπάλληλο Γραφείου και Καθαρίστρια.
Διοικητικό Συμβούλιο
![](https://syzoi.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΠΡΟΕΔΡΟΣ-1.png)
Οργανόγραμμα
![](https://syzoi.gr/wp-content/uploads/2022/08/ΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑ-ΣΥΖΩΗ--1024x755.jpg)